Odcinek #73 – Ku przestrodze

Odcinek #73 – Ku przestrodze

Witamy serdecznie w kolejnym odcinku!

Jak pewnie zauważyliście, zmienił się czas publikacji. Jest to jedna ze zmian, które wprowadzamy w nowym sezonie. Ufamy, że pojawienie się świeżej dawki naszych głosów spowoduje, że leniwa niedziela upłynie Wam jeszcze przyjemniej!

A co w odcinku? Pojawił się mały kącik newsowy, gdzie rozmawialiśmy o upominkach na Xbox live oraz spekulowaliśmy na temat brody Ewana McGregora. Poruszyliśmy również temat detali w obecnej odsłonie Legend of Zelda, szybkości “przechodzenia” oraz obecnych praktykach wypożyczania gier i filmów.

Na główny warsztat wrzuciliśmy temat mikrotransakcji i “Pay2Win” na przykładzie bijatyki mobilnej Shadow Fight 3 na platformę Android (i iOS). Zbliżając się do końca, pomówiliśmy o sposobach, w jaki oglądamy seriale oraz dotknęliśmy tematu gier imprezowych na przykładzie To jesteś Ty, UFC2, Sabotażysty oraz gier muzycznych. Na sam koniec natomiast objawił się mały dodatek w temacie emulacji Wii/GC i upiększania tychże emulowanych gier.

Zachęcamy do udostępniania odcinka w Waszych mediach społecznościowych, zaglądania na naszego Discorda, dyskutowania i zostawiania komentarzy na iTunes!

Miłego odsłuchu!

Pobierz Odcinek 73