Odcinek #77 – Nosacz i Księgowy

Odcinek #77 – Nosacz i Księgowy

Witajcie!

Oto znów pewnej przerwie nowy podcast, tym razem na warsztat wzięliśmy dwa nowe tytuły: Symmetry i mocno oczekiwany A Way Out. Odcinek jest dosyć dynamiczny i co bardzo ważne około 60 minuty powoli zaczynają się spoilery z Way out, moment ten jest oznaczony stosownym jinglem ale chcemy Was ostrzec także tutaj. Po prawdzie do dziś, Dominik nie dosłuchał odcinka o symulatorach chodzenia pewnego popularnego podcastu o niezwykłej społeczności właśnie z powodu potencjalnych spoilerów.

Wiele wskazuje na to że niebawem wprowadzimy rozdziały co z pewnością będzie nową jakością dla poszukiwaczy bardzo precyzyjnie określonych treści. Dajcie znać czy taka forma rozmowy o detalach gry Wam odpowiada, a może warto wrzucać taką treść w oddzielne tematyczne podcasty?

Dziękujemy mocno za komentarze pod ostatnim odcinkiem (i poprzednimi), czytamy wszystkie i mamy wielką przyjemność prowadzić z Wami dialog jeszcze długo po tym kiedy już po ostatnim podcaście opadł kurz.

Staramy się powoli wrócić do regularnego cyklu wydawniczego, trzymajcie kciuki aby się udało.

Zachęcamy do udostępniania odcinka w Waszych mediach społecznościowych, zaglądania na naszego Discorda, dyskutowania i zostawiania komentarzy w iTunes! Jeżeli nie uda nam się odpowiedzieć na czas, to tylko dlatego, że pracowaliśmy nad kolejnym podcastem.

Miłego odsłuchu!

Pobierz Odcinek 77