O nas

Redakcja:

Ania

Ania:
Fanka Boby Fetta i wszelakiej japońszczyzny. Gra na sprzętach projektowanych przez Japończyków w tym PS4 i kieszonsolkach Nintendo.

Dominik

Dominik:
Z zawodu informatyk, na codzień admin, pasjonat technologii i gier konsolowych, obecnie podstawa platforma to Xbox One jednak nie stroni od dobrego indyka na uwielbianym iMaku. Z biegiem czasu zdradzi więcej o swojej personie 🙂

Hubert

Hubert:
Student informatyki uwielbiający szeroko pojętą popkulturę. Kocham sprzęty Apple, jestem uzależniony od seriali i zaczytuję się w komiksach od VERTIGO. Aktualnie gram na Xboxie One, PS4 i sporadycznie na moim nieszczęsnym 3DS’ie.

Piotrek

Piotrek:
Jestem programistą JavaScript oraz Ruby. Tworzę rzeczy w internetach. Udzielam się na Twitterze. No i oczywiście gram w gry. Głównie w platformówki wszelkiej maści, choć nie uciekam od gier AAA takich jak Wiedźmin. Jak (prawie) każdy gracz w Polsce zaczynałem grać na PieCu. Mając lat 4 czy 5 przeszedłem Wolfensteina 3D, co było nie lada wyczynem. Na PC poznałem Kapitana Pazura, jedną z najfajniejszych platformówek mojego dzieciństwa. Po wieloletnim związku z PC zacząłem grać na konsolach poczynając od Nintendo GameBoy’a na Xbox One kończąc. Teraz jestem (wręcz) fanboyem Nintendo Switch.

Szymon
Szymon:
Bot wygenerowany przez system tworzenia podcastów i internet. Fan Apple. Gram głównie na konsolach.

Stali goście:

Diana

Diana:
Już niedługo inżynier budownictwa, w nielicznych wolnych chwilach gram w gry, głównie ładne indie na PC, nie unikam też PS3 i niewielkich produkcji na smartfona.