Odcinek #76 – Shotgun światła

Odcinek #76 – Shotgun światła

Witajcie!

Stało się! Wracamy po dłuższej przerwie technicznej. Mamy nadzieję, że znów uda nam się nagrywać dla Was nasze rozmowy. Ufamy również, że będą ciekawe i inspirujące. Niestety wiele wskazuje na to, że nie będziemy od teraz pojawiać się tak regularnie jak poprzednio. Odcinki za to powinny być bardziej tematyczne i ciekawsze do słuchania.

Przerwa była konieczna aby naładować baterie, pozbierać myśli, poszukać inspiracji i próbować nadgonić nieco rozgrzebane tytuły.

Co w odcinku? Tym razem mamy dla Was kolejny odcinek tematyczny poświęcony grom, gdzie strach i klimat gra pierwsze skrzypce.
W samym odcinku podzieliliśmy się tym, jakie emocje targają nami podczas grania w tego typu produkcje i omówiliśmy sporo tytułów: Layers of Fear, Dead Space, Uncanny Valley, Amnesia, Alien: Isolation, Prey, Bulb Boy i Claire. Zupełnie nieplanowany pojawił się też Alan Wake, z którego ukończeniem nadal zmaga się Dominik. W trakcie rozmowy wspomnieliśmy również hasłowo o wielu innych produkcjach.

Zachęcamy do udostępniania odcinka w Waszych mediach społecznościowych, zaglądania na naszego Discorda, dyskutowania i zostawiania komentarzy w iTunes! Jeżeli nie uda nam się odpowiedzieć na czas, to tylko dlatego, że pracowaliśmy nad kolejnym podcastem.

Miłego odsłuchu!

Pobierz Odcinek 76

Odcinek #76 – Shotgun światła
Gierkowcy

 
 
00:00 /
 
1X