Odcinek #64 – Grawitorka

Odcinek #64 – Grawitorka

W najnowszym odcinku witają Was Trzej Muszkieterowie! (tak, znowu!)

Piotrek nadal na podcastowym urlopie, Tomek poświęca czas rodzinie, ale nie zwalniamy tempa i rozpoczynamy zabawę z grawitacją. Zajęliśmy się również tym „nieszczęsnym” Uncharted i sprowadzamy ten odcinek na dobre „Thory”.

Hubert i Dominik znów zafundowali Ani chwilę na zdrzemnięcie. Obaj rozpływali się nad fantastycznością usługi GeForce Now w darmowym graniu na gamingowych PC od Nvidii. Na tapetę wjechał w końcu Gravity Rush ogrywany „dualnie” – w remasterze na PS4 przez Anię i na retro kieszonsolce (pieszczotliwie nazywanej przez Dominika Vitusią). Opowiadaliśmy o kupionym przez część ekipy Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, gdzie mogliśmy w końcu rozstrzygnąć, jak to było z urodą Cloe i Nadine w porównaniu do osławionego Uncharted 4. W dziale kulturki było równie gorąco. Zarówno z powodu obnażonego torsu Chrisa H., jak i upiornej fryzury Cate B. (nie mylić z Hela Mag B6). Jeff G. też nie pozostał dłużny, nie wspominając już o Tomku H. i kreacji nie do końca złego Lokiego.

W dziale technicznym który przeżył mały renesans Dominik podzielił się wrażeniami zabawy z kontrolerem Scuf One dla Xbox One.

Nie obyło się również bez wspominek, jak to kiedyś było trudno, jak kosztowny był papier kredowy z bohaterami Nintendo i jak to jest żyć z dala od wielkich aglomeracji.

Poruszone tematy:
Dział Giereczkowy:
→ Gravity Rush
→ Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Dział Kulturki:
→ Thor: Ragnarok

Dział technologii:
→ Kontroler Scuf One

Miłego słuchania!

Pobierz Odcinek 64

Odcinek #64 – Grawitorka
Gierkowcy

 
 
00:00 /
 
1X