Odcinek #66 – Dwóch psychopatów

Odcinek #66 – Dwóch psychopatów

Witajcie w kolejnym epizodzie naszego podcastu! Trudno w to uwierzyć, ale skład doznał jeszcze większego uszczuplenia i tym razem na placu boju pozostał tylko Dominik & Hubert. Tytuł odcinka nie jest zatem zupełnie przypadkowy :-). Co było zupełnie do przewidzenia nie mogli znów nie wtrącić nieco o pinballach, tym razem jednak skromnie z dużą dozą umiaru.

Kącik retro przeżył prawdziwy renesans w postaci Kane & Lynch 2, gdzie próbowaliśmy kierować poczynaniami jednego z najbardziej charakterystycznych duetów w grach wideo. Później przeszliśmy do filmowych doświadczeń, okraszonych dużą dawką QTE w Heavy Rain (gdzie naprawdę praktycznie ciągle padało!).

Na koniec natomiast powrócił dział „pospolitej kultury”, gdzie zachwycaliśmy się drugim sezonem Stranger Things, a szczególnie oprawą audio. Niestety mocno zabrakło głosów pozostałych członków ekipy a szkoda bo tematy omawialiśmy zacne! Zupełnie nie wiadomo, co przyniesie kolejny odcinek, zatem trzymajcie się ciepło w te słotne dni i miłego słuchania (oraz potencjalnego komentowania!)

Poruszone tematy:

Dział Giereczkowy:

→ Kane & Lynch 2: Dog Days (x360)
→ Heavy Rain (PS4)

Dział Kulturki (w końcu!):

→ Stranger Things 2

Pobierz Odcinek 66

Odcinek #66 – Dwóch psychopatów
Gierkowcy

 
 
00:00 /
 
1X