Odcinek #80 – Rzucamy drewnem

Odcinek #80 – Rzucamy drewnem

Witajcie serdecznie w kolejnym podcaście!

Nadszedł ten fajny dzień w tygodniu kiedy wychodzi nowy odcinek naszego podcastu, odcinek znów specjalny bo urodzinowy! To już dwa lata kiedy możecie nas słuchać i aż trudno uwierzyć że poleciało tyle czasu! A co w odcinku? Wspominki, plany na przyszłość, mała relacja z Warsaw Comic Con 2018, mały (ale nadal wielki) powrót Maxa Payne 3 (znowu!), kończenie zaległych gier na przykładzie pierwszej odsłony Forzy Horizon ale za to w wersji dopasionej na OneX czy Super Hexagona. Parę słow padło również o Beyond: Two Souls i ponownie prawie zachwycaliśmy się demem Detroid (z WGW 2017). Całości treści dopełniła opowiastka o grze plenerowej Molkky i HBO GO którym można się cieszyć bez konieczności kolejnego cyrografu z operatorem! Ciągle nie ma rozdziałów, pracujemy nad tym! Podziwiajcie za to okładkę, Payne król jak zawsze!

Niestety ekipa skurczyła się o Tomka i na nagranie nie dotarły Ania i Diana, cóż nie można mieć wszystkiego!

Zachęcamy klasycznie do udostępniania odcinka w Waszych mediach społecznościowych, zaglądania na naszego Discorda, dyskutowania i zostawiania komentarzy w iTunes! Jeżeli nie uda nam się odpowiedzieć na czas, to tylko dlatego, że pracowaliśmy nad kolejnym podcastem! (a jest nad czym pracować).

Przypominamy że każdy komentarz oznacza pozdrowienia w kolejnym odcinku 🙂 Obiecujemy że będziemy się do nich odnosić bo zawierają tyle dobrej treści że aż żal. Zatem spodziewajcie się kolejnego kącika tym razem społecznościowego!

Miłego odsłuchu!

Pobierz Odcinek 80 – Rzucamy drewnem

Odcinek #80 – Rzucamy drewnem
Gierkowcy

 
 
00:00 /
 
1X