Podcastowy Dzień Dziecka 2018

Podcastowy Dzień Dziecka 2018

Dziś jest ten specjalny dzień, kiedy swoje święto mają wszystkie dzieciaki – zarówno te małe, jak i duże.

Specjalnie dla Was, wraz z innymi podcasterami nagraliśmy rozmaite wiersze. Okazały się one na tyle niesforne, że rozbiegły się po całej Wielkiej Sieci! U nas posłuchacie wiersza przygotowanego przez Wojtka i Pawła z podcastu YesWas a nas możecie znaleźć w najnowszej audycji Kamili z podcastu Słucham Gadam!

Czy dacie radę znaleźć je wszystkie?
Mała podpowiedź gdzie możecie szukać wierszy:

Korzystając z okazji, zachęcamy również do wsparcia zbiórki dla Adasia! Poniżej możecie przeczytać o szczegółach akcji! Z góry pięknie dziękujemy!

Adaś od urodzenia zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Jego skutkiem jest obustronny niedowład kurczowy i padaczka. Adaś nie mówi i nie chodzi samodzielnie. Mimo tego dzielnie ćwiczy, robiąc ogromne postępy. Jedyną nadzieją, aby Adaś mógł w przyszłości cieszyć się dzieciństwem i funkcjonować samodzielnie jest przeszczep komórek macierzystych. Koszt takiej operacji wynosi około 70 tysięcy złotych. Po przeszczepie wymagana jest intensywna i niezwykle kosztowna rehabilitacja. Dzięki wsparciu finansowemu wszystkich ludzi dobrej woli operacja ta ma szanse zostać dokonana i pomóc Adasiowi w jego dalszej terapii. Prosimy zatem w imieniu dziecka o wpłacanie darowizn za pośrednictwem konta FUNDACJI DZIECIOM POMAGAJ, oraz poprzez serwis Zrzutka.pl

FUNDACJA DZIECIOM POMAGAJ
Wolica, ul. Radosna 1
62-872 Godziesze Małe
nr konta: 74 1090 1128 0000 0001 0792 8671 z dopiskiem: darowizna na rzecz Adam Domański
Link do zbiórki w serwisie Zrzutka: zrzutka.pl/v3hpas